Siła Rutkowskiego, czy stójka Soldaeva? Janikowski typuje: „Siłowo nawet ja mu nie dorównam!” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 01 czerwca 2023

Na gali XTB KSW Colosseum 2 dojdzie do istotnego pojedynku w kategorii piórkowej. Daniel Rutkowski zmierzy się z Adamem Soldaevem, a o tej walce dość szeroko wypowiedział się Damian Janikowski.

KSW powróci na Stadion Narodowy już w tę sobotę, 3 czerwca. Q klatce zobaczymy największe nazwiska polskiego MMA – w main evencie Mamed Khalidov zmierzy się ze Scottem Askhamem, a do akcji powróci również Artur Szpilka, który zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim.

Oprócz 3. walk mistrzowskich dojdzie też do starcia bardzo ważnego w rankingu kategorii piórkowej. Adam Soldaev stanie oko w oko z Danielem Rutkowskim.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Janikowski: Adam nie dorówna siłowo „Rutkowi”!

O wytypowanie tego pojedynku poproszony został Damian Janikowski, który był gościem w studiu Fansportu TV. Fighter kategorii średniej zna dobrze obu panów: Rutkowskiego z czasów kadry Polski w zapasach, a Soldaeva z mat WCA.

„Wiesz co, nie wiem, jak wygląda teraz Adam… Ale oni od dzieciaka te zapasy takie pod MMA, zapasy w stylu wolnym, robią, więc on ma to nieźle dopracowane. Tym bardziej myślę, że Anzor i cała reszta trenerów, ich sparingpartnerów, pracując mocno nad tym. Adam jest też bardzo dobrze uzdolniony stójkowo.”

„U Daniela też widać, że te postępy pięściarskie są dobre, ale jak widzieliśmy w walce z Parnassem, Parnasse wykluczył mu wszystko. Wykluczył mu zapasy, a jeszcze bardziej rozbił go stójkowo. Jakbym miał ocenić tę walkę, to może w podobnym stylu i podobnie bić się będzie Adam. Siłowo mu nie dorówna – nawet ja siłowo „Rutkowi” nie dorównam!”

„Jak zostanie trochę „podziubany”, rozbity przez Adama, to zacznie być znowu dziurawy w stójce i pójdzie w zapasy. No i pytanie – czy tą siłą i zapasami Adama przystopuje i go zmęczy, czy będzie się od niego odbijał?”

Faworytem bukmacherów jest Daniel Rutkowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60. Natomiast na wygraną Adama Soldaeva ustalono kurs wysokości 2.34.

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments