siexa zapowiada nokaut w pierwszej rundzie ksw

Siexa zapowiada nokaut w 1. rundzie! „Chcę wdrapać się na szczyt. Szykuję mój klasyczny…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 listopada 2023

Siexa zapowiada nokaut w pierwszej rundzie! Jacek Gać zadebiutuje w federacji KSW w najbliższą sobotę 11 listopada na gali XTB KSW 88 w Radomiu. Popularny striker ma wielkie ambicje i chce dojść na szczyt kategorii półśredniej. Warszawiak szykuje na rywala swój klasyczny prawy prosty.

32-letni Jacek Gać ma na koncie dwie zawodowe walki w MMA. „Siexa” wcześniej startował głównie w kickboxingu i najpewniej czuje się właśnie w stójce. Na gali XTB KSW 88 Gać miał walczyć z doświadczonym Bułgarem Jivko Stoimenovem, ten doznał jednak urazu i w jego miejsce do karty walk wskoczył Michał Gniady.

Jacek Gać zadebiutuje w federacji KSW w sobotę 11 listopada na gali w Radomiu. Warszawiak, który zdobywał medale na amatorskich turniejach MMA wspomniał o swoich początkach w tym sporcie, a także opowiedział o tym kiedy padła propozycja podpisania kontraktu z KSW.

„Walki w MMA, które wygrałem bardzo szybko z twardszymi ode mnie zawodnikami, to było dla mnie jakieś spełnienie. Po ostatniej walce na Fight Clubie dostałem propozycję od KSW. Nie ukrywam, że zawsze to było moje marzenie. Moim celem było bić się i dorównać do najlepszych fighterów, najlepszych sportowców. Od razu podjąłem więc decyzję. Myślę, że nie było się nawet nad czym zastanawiać, bo to jest taka okazja, która się bardzo rzadko zdarza. To dla mnie duża szansa jako dla sportowca i dalsza motywacja do rozwoju. Teraz będąc w KSW mam jeszcze więcej ambicji, jeszcze więcej zapału do tego, żeby wdrapać się na szczyt.”

Jaki plan na walkę z Michałem Gniadym ma „Siexa”? Striker zapowiada nokaut w pierwszej rundzie! Jacek Gać nastawia się na wykorzystanie swoich umiejętności bokserskich jednak zaznaczył, że postara się także mieszać techniki by zaprezentować przekrojowe MMA.

„Wywodzę się z kickboxingu, więc w stójce czuję się najlepiej. Przede wszystkim szykuję mój klasyczny prawy prosty, który kończy szybko sprawę, ale będę się starał być przekrojowym fighterem, który wplata do walki różne techniki. Wydaje mi się, że wszystko skończymy w pierwszej rundzie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments