Siexa stanął w obronie Mateusza Gamrota: „Janusze niedzielni się rzucili na niego…” [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 04 października 2023

W studio Fansportu TV pojawił się nowy nabytek organizacji KSW, Jacek „Siexa” Gać. Poruszonych zostało wiele tematów, a w tym między innymi ostatnia walka Mateusza Gamrota.

Wszystkie gale KSW obstawisz w Fortunie!

Popularny „Siexa” jeszcze w tym roku zadebiutuje w największej polskiej organizacji MMA. Zapalony kibic Legii Warszawa pojawi się na KSW 88, a nazwisko jego oponenta zapewne poznamy w najbliższych tygodniach. Sam fighter w rozmowie z Fansportu.pl nakierował też kibiców na to, kim może on być.

Prowadzący Michał Tuszyński podpytał też Gacia o ostatnie wydarzenia w UFC, które to Jacek również na bieżąco śledzi. Nowy nabytek KSW wypowiedział się m. in. o wygranej Seana Stricklanda i poruszył temat tego, co działo się po zwycięstwie Mateusza Gamrota i podkreślił, jak wielkie umiejętności stójkowe miał jego rywal.

„Wystarczy na jego walki popatrzeć, naprawdę sztos. Ma timing, wyczucie czasu, wie, kiedy cios wrzucić. Widziałem, że wiele spekulacji jest po walce z Gamrotem, a propos tej kontuzji nogi, jakieś wpisy, komentarze, takie głupoty… (…) Jak ktoś kopnie i sobie sam uszkodzi nogę to jest jego problem, nie Mateusza. Dużo Andrzejów i Januszy niedzielnych się rzuciło na niego, że: z czego się cieszy, co to za walka.”

Cały wywiad z Jackiem „Siexą” Gaciem obejrzysz -> TUTAJ.

Zobacz kursy na gale KSW!

Wydarzenia organizacji KSW, a w tym najbliższą KSW 87, obstawisz na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Na start czekają na Ciebie znakomite bonusy: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz trzy zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka!

Odbierz bonusy i obstaw KSW bez ryzyka!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments