michał gniady wygrał tko 1 runda siexa przegrał ksw 88

Siexa przegrał w debiucie! Michał Gniady wygrał przez techniczny nokaut na XTB KSW 88! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 listopada 2023

W walce otwarcia gali XTB KSW 88 w Radomiu zmierzyli się Jacek Gać i Michał Gniady. Dla obu zawodników był to debiut w federacji KSW. Jakim wynikiem zakończyła się walka Gać vs. Gniady?

W pierwszej walce gali XTB KSW 88 do okrągłej klatki weszli Jacek Gać i Michał Gniady. Obaj zawodnicy stawiają pierwsze kroki w federacji KSW. Zarówno „Siexa” jak i Gniady debiutowali tym pojedynkiem w najlepszej organizacji MMA w Europie.

Jaki był wynik walki Gać – Gniady? Jak przebiegała rywalizacja zawodników, którzy stoczyli bój w umownym limicie do 80 kilogramów? Nim przejdziemy do relacji z tego pojedynku przypominamy, że całe wydarzenie możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl.

XTB KSW 88: Gać vs. Gniady – wynik, relacja

Bardzo mocna wymiana na środku klatki od początku starcia. Niespodziewanie to Michał Gniady trafił potężnym prawym i Jacek Gać pada na deski! Zawodnik Czerwonego Smoka wybronił się przed sprowadzeniem i próbuje udusić Siexę. Wracamy do stójki. Gać trafia i zraniony Gniady osuwa się w tył. Siexa stanie przed szansą skończenia oponenta ciosami pod siatką. Nic z tego! Gniady broni się ciosami! Brutalna walka i sroga wymiana. W pewnym momencie Michał Gniady doskonale wyhaczył nogę rywala i uzyskał sprowadzenie. Zawodnik Czerwonego Smoka szybko zapiął krucyfiks i zaczął uderzać z góry. Koniec walki!

Michał Gniady pok. Jacka Gacia przez TKO w pierwszej rundzie (ground and pound)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments