Shamad Erzanukaev KSW 77

Shamad Erzanukaev dał popis umiejętności parterowych i udusił Irlandczyka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2022

Podczas gali XTB KSW 77 w Gliwicach doszło do konfrontacji dwóch niepokonanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi. Shamad Erzanukaev, uważany za jeden z ciekawszych talentów młodego pokolenia nad Wisłą, zmierzył się ze znanym z efektownych skończeń Carlem McNallym.

Shamad Erzanukaev zadebiutował w zawodowym MMA w grudniu zeszłego roku na gali KSW 65. Trenujący na co dzień w WCA Fight Team zawodnik zmierzył się z Bartoszem Rewerą i pokonał go na punkty. 21-latek przez wielu uważany jest za spory talent w polskim MMA ma za sobą bogatą karierę amatorską i sporo występów na mniejszych wydarzeniach w naszym kraju. Przed wejściem do KSW Erzanukaev zwyciężał między innymi na galach Armia Fight Night, TFL czy Slava Republic.

Carl McNally po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki w sierpniu tego roku. Na gali KSW 73 starł się z Miłoszem Melchertem i poddał go efektownie już w pierwszej rundzie walki. Było to drugie zawodowe zwycięstwo Irlandczyka i druga wygrana przez poddanie. Carl jednak już wcześniej notował podobne zwycięstwa w amatorskim MMA, w którym zwrócił na siebie uwagę efektownym stylem walki. „Król Carlos” przez lata zbierał doświadczenie na amatorskich matach, gdzie zdobył między innymi brązowy medal Mistrzostw Świata IMMAF 2015.

Hitowa gala XTB KSW 77, gdzie w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski spotka się z Mamedem Khalidovem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Pierwsze słowa Mameda Khalidova po walce:

Shamad Erzanukaev udusił Carla McNally’ego!

McNally rozpoczął walkę od niskich kopnięć, następnie starał się wejść w Erzanukaeva mocnymi ciosami. Shamad odgryza się ładnym kopnięciem. Irlandczyk sprytnie dociska Polaka do siatki i próbuje przenieść walkę do parteru. Próba gilotyny ze strony Carla. Nic z tego, sędzia Goddard upomina młodego Erzanukaeva, aby nie łapał siatki gdy rywal próbuje go obalić. Ładny celny prawy ze strony Shamada, a następnie front kick jednak ten nie trafił celu. 21-latek musi jednak uważać, gdyż po tego typu akcjach lądując na plecach może oddać „przewagę” rywalowi i stracić rundę na kartach sędziowskich. Bardzo interesująca kulanka w parterze. Erzanukaev atakuje kolanami.

Na początku drugiej rundy Erzanukaev kopnął McNally’ego w krocze. Chwila przerwy dla Irlandczyka, który otrzymał od sędziego czas na to by dojść do siebie. Po wznowieniu trzy ładne ciosy Carla i ładny kontrujący middle-kick w wykonaniu Erzanukaeva. Ładne obalenie Shamada! Dobra praca w parterze przyniosła efekty, po rozciągnięciu Erzanukaev zaatakował ciosami, a następnie wpiął duszenie zza pleców i udusił Carla McNally’ego!

Shamad Erzanukaev pok. Carla McNally’ego przez poddanie (duszenie zza pleców), 2 runda

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0