sebastian rajewski vs wilson varela na ksw 89 w gliwicach

Sebastian Rajewski vs. Wilson Varela na KSW 89 – starcie świetnych kickbokserów w Gliwicach

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 listopada 2023

Na gali KSW 89 dojdzie do starcia swietnych kickbokserów. W okrągłej klatce KSW zmierzą się Sebastian Rajewski i Wilson Varela. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Gala KSW 89 odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach.

Podczas gali KSW 89 dojdzie do starcia dwóch świetnych kickbokserów. Sebastian Rajewski (12-8) były pretendent do pasa i numer dziewięć rankingu wagi lekkiej, zmierzy się z Wilsonem Varelą (10-5). Do pojedynku dojdzie 16 grudnia na KSW 89 w PreZero Arenie w Gliwicach.

Sebastian Rajewski jest dwukrotnym byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi lekkiej. O pas pełnoprawny walczył najpierw z Marianem Ziółkowskim, a następnie o pas tymczasowy z Salahdinem Parnasse. W obu starciach musiał jednak uznać wyższość rywali.

Sebastian słynie ze swoich stójkowych umiejętności, które wyniósł z kickboxingu. W klatce KSW stoczył już siedem pojedynków, zanotował cztery wygrane i dwa razy został nagrodzony bonusem – raz za walkę, a raz za występ wieczoru. Zawodnik trenujący w poznańskim Czerwonym Smoku ma na swoim koncie 20 walk w zawodowym MMA, z których dwanaście wygrał.

Wilson Varela – wyniki w KSW

Wilson Varela ma już na swoim koncie tryumf nad jednym z braci Rajewskich. W swojej ostatniej walce, do której doszło podczas gali KSW 85 pokonał Łukasza Rajewskiego. Wcześniej Francuz zmierzył się z Gracjanem Szadzińskim i rozbił go brutalnie w pierwszej rundzie pojedynku. Skończenie w wykonaniu Vareli zostało wybrane najlepszym nokautem gali.

Wilson zadebiutował w organizacji KSW w kwietniu zeszłego roku i musiał wówczas uznać wyższość Macieja Kazieczki. Po tym pojedynku 28-latek z Marsylii stoczył cztery walki w innych organizacjach i dziś jest na fali czterech wygranych z rzędu. „The Prototype” ma za sobą bogatą karierę kickbokserską i ponad 25 pojedynków stoczonych w tej formule. W MMA walczył piętnaście razy, dziesięć raz wygrał, a pięć zwycięstw zanotował już w pierwszej rundzie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments