sebastian przybysz przed ksw 95 25 minut totalnego piekła

Sebastian Przybysz przed KSW 95: 25 minut totalnego piekła

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 maja 2024

Sebastian Przybysz na gali KSW 95 zmierzy się po raz piąty z Jakubem Wikłaczem. Przybysz zapowiada totalne piekło w klatce KSW.

W piątek 7 czerwca w Olsztynie odbędzie się gala KSW 95. Po raz pierwszy w historii federacji KSW dojdzie na niej do piątej walki między zawodnikami. W okrągłej klatce kibicom zaprezentują się po raz piąty Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz.

Były mistrz kategorii koguciej wrócił pamięcią do czwartej walki, w której został sfaulowany.

– Mogę śmiało powiedzieć, że był to najtrudniejszy moment, jaki do tej pory miałem w swoim życiu. Na pewno nie nazwałbym tej walki porażką. Nazwałbym ją bardzo ciężką lekcją. Było bardzo brutalnie, boleśnie, a te wszystkie emocje, które zebrałem, skumulowały się we mnie i wybuchną już 7 czerwca w Olsztynie i niestety wybuchną w stronę Jakuba.

Sebastian Przybysz jest gotowy na totalną wojnę w okrągłej klatce KSW. Sebić zapowiada, że 7 czerwca zgotuje rywalowi piekło.

– Ta walka będzie najcięższa w moim życiu i jestem pewny tego, że dam z siebie 150 procent. Jestem przygotowany na największy horror, jaki w życiu mogę przeżyć. To będzie 25 minut totalnego piekła, na które jestem gotowy. Jestem też pewny tego, że wyjdę z tej walki zwycięsko. Wiem, że to jest definitywny koniec naszej historii. Nic więcej nie będzie. Nieważne w jakim bagnie będę, ja zawsze się z tego wygrzebię. Byłem już mistrzem raz i wiem jakie to uczucie. Jestem bardzo mocno nastawiony na to, żeby udowodnić mu, że jestem lepszy. Zbiję go.

Walkę Wikłacz – Przybysz V możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

Jakub Wikłacz
VS
Sebastian Przybysz
1 1.35
2 3.2
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments