sean strickland złoił skórę sneako na sparingu

Sean Strickland złoił skórę Sneako na sparingu. Jake Paul reaguje: „Dam ci milion dolarów” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 lutego 2024

Sean Strickland przyjął zaproszenie youtubera Sneako do sparingu bokserskiego w instytucie UFC. Były mistrz srogo złoił skórę influencera. Na nagrania zareagował Jake Paul.

Sean Strickland stracił pas mistrzowski organizacji UFC i w ostatnim czasie szuka dodatkowych wrażeń. Strickland najpierw wypoczywał, następnie wybrał się na stok gdzie spróbował swoich sił w snowboardzie, a teraz przyjął zaproszenie od youtubera Sneako.

Sneako podobnie jak Strickland jest wielkim fanem Donalda Trumpa. Zapewne dlatego Sean zgodził się na bokserski sparing ze streamerem. Jeden z najlepszych średnich UFC uparcie szedł do przodu i zadawał ciosy nawet w momencie, gdy narożnik Sneako rzucił ręcznik.

Później Strickland wyjaśnił, że nie przestawał zadawać ciosów, gdyż Sneako trzymał się na nogach i nie padł na deski. Topowy zawodnik UFC przyznał, że influencer zyskał dzięki temu jego szacunek.

Nagrania ze sparingu możecie zobaczyć tutaj.

Na zachowanie Stricklanda i przebieg sparingu szybko zareagował Jake Paul, który na platformie X napisał:

– Sean Strickland to żałosne, że próbowałeś go załatwić w ten sposób. Nie mogłeś nawet posłać na deski kogoś kto nie ma żadnego doświadczenia. Jesteś okropnym bokserem, który wybiera tylko niedoświadczonych rywali. Załatwię ci lot do Puerto Rico, możemy nagrać nasz sparing. Jeśli wygrasz dam ci milion dolarów, a to połowa twej wartości. Jeśli przegrasz to będziesz musiał sobie wytatuować napis Betr (bukmacher) na ciele. Wyślij mi wiadomość, chociaż pewnie jesteś jak Paddy, też znajdziesz wymówkę i się wymigasz.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments