sean strickland szczerze do du plessisa

Sean Strickland szczerze do Du Plessisa 'Podarowany pas nie zrobi z ciebie mistrza’ – Dricus odpowiada!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 stycznia 2024

Wygląda na to, że rywalizacja między Seanem Stricklandem, a Dricusem Du Plessisem będzie kontynuowana. Nawet jeśli nie w octagonie to za pośrednictwem social mediów.

Dricus Du Plessis pokonał Seana Stricklanda na gali UFC 297 po decyzji sędziów i tym samym odebrał Amerykaninowi pas mistrzowski kategorii średniej.

Strickland uważa jednak, że pas został Afrykanerowi podarowany przez sędziów. Sean zamieszcza w social mediach zdjęcia i informacje na temat statystyk z walki.

Ponad to Amerykanin postanowił wrzucić zdjęcie i wyraźnie zasugerował, że Du Plessis wygrał wyłącznie dzięki faulowi, którego nie dostrzegł sędzia ringowy.

– Nie wybrałem drogi tchórza i nie powiedziałem lekarzowi, że nie widzę na oko, tak by wygrać po werdykcie no contest. Wygrałeś ze mną jedną rundę tylko dlatego, że nie widziałem. Ja wygrałem tę walkę. Cały świat wie, że ją wygrałem… Podarowany pas nie zrobi z ciebie mistrza, ale ciesz się nim.

Sean Strickland podziękował kibicom oraz przyjaciołom za wsparcie i dodał, że skupi się na kolejnym wyzwaniu.

Okazuje się jednak, że Dricus Du Plessis dostrzegł wpis Amerykanina i postanowił na niego odpowiedzieć. DDP skomentował sprawę krótko, aczkolwiek wyjątkowo treściwie. Afrykaner napisał:

– Dlaczego się nie popłaczesz… ponownie.

Du Plessis nawiązał do tego, że Strickland już przed walką popłakał się kiedy rozemocjonowany wspominał ciężkie dzieciństwo, na temat którego Afrykaner nie omieszkał się wypowiedzieć.

Wkrótce zapewne przekonamy się jak będzie wyglądała dalsza historia obu zawodników. Wydaje się jednak, że w tej chwili Dana White nie jest zainteresowany organizacją szybkiego rewanżu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments