Sean Strickland na temat jake'a paula

Sean Strickland: „Myślę, że Jake Paul jest geniuszem za to wy wszyscy jesteście pierd*lonymi idiotami!”

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 11 sierpnia 2023

Sean Strickland postanowił zabrać się za tych fanów sportów walki, którzy wykupują subskrypcje pay-per-view na walki Jake’a Paula. Pretendent do mistrzowskiego pasa kategorii średniej mocno zrugał wszystkich, którzy dokładają się do złotego interesu youtubera.

Sean Strickland wkrótce stanie przed szansą osiągnięcia największego sukcesu w karierze. Za miesiąc, na gali UFC 293 w Sydney Amerykanin zmierzy się z Israelem Adesanyą, mistrzem kategorii średniej. Dedykowany artykuł na temat tego zestawienia znajdziecie tutaj. Dana White potwierdza walkę wieczoru gali UFC 293 w Sydney!

Teraz Strickland udzielił wywiadu Full Send MMA, gdzie zaatakował ludzi, którzy kupują pay-per-view na walki Jake’a Paula. Co na ten temat dokładnie powiedział Sean?:

„Nie hejtuję Jake’a Paula. Krytykuję za to was, wszyscy jesteście opóźnieni w rozwoju i wysyłacie mu przelewy za PPV, jesteście pier***onymi idiotami! Myślę, że Jake Paul jest geniuszem, a wy naprawdę jesteście głupcami. Dlatego jeśli jest jakiś sposób, żebyście wyciągnęli książeczki czekowe i dali mi waszą kasę powiedzcie mi co mam zrobić i ja to zrobię.”

Jak swe słowa motywował Strickland? Okazuje się, że pretendent do pasa UFC ma podobną opinię co wielu innych zawodników:

„Słuchajcie mam kumpla, nazywa się Robin Safar, ma rekord 16-0. To dobry pięściarz, szuka dużej walki. Jeśli Jake Paul go pokona to ma mój szacunek. Natomiast na ten moment Paul niczego nie osiągnął, walczy z podstarzałymi gośćmi, dobija porozbijanych rywali. Chcesz prawdziwej walki? Znajdę ci pięściarza, który pośle cię na deski.”

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
10 miesięcy temu

Stypa dla burgerów z USA