Sean Strickland krytykuje Adesanyę dana white dodaje

Sean Strickland krytykuje Adesanyę: „Myślałem, że walczę z amatorem.” Dana White dodaje: „Wyglądał jakby poruszał się w slow motion”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 września 2023

Zarówno Sean Strickland, nowo koronowany mistrz kategorii średniej jak i Dana White prezes organizacji UFC skrytykowali Israela Adesanyę za postawę w octagonie w trakcie walki o pas mistrzowski na gali UFC 293.

Sean Strickland zszokował świat i pokonał Israela Adesanyę w walce wieczoru gali UFC 293 w Sydney. Po wydarzeniu Amerykanin mocno skrytykował rywala:

„Kurde, chłopie. Miałem wrażenie, że ten facet nawet nie próbował ze mną walczyć. W pewnym momencie kiedy wymienialiśmy ciosy pomyślałem sobie: 'Co jest grane, ku*wa czy ja walczę z amatorem?’. Myślę, że gadam wiele rzeczy tak często, że inni zawodnicy zapominają, że potrafię się bić. Natomiast znajdujemy się tu gdzie się znajdujemy także wybaczcie mi drodzy reporterzy, ale będziecie musieli mnie znosić przez dłuższy okres czasu.”

Dana White, prezes organizacji UFC także był zdziwiony postawą israela Adesanyi. Oto co szef najlepszej ligi MMA na świecie powiedział podczas konferencji prasowej po gali w Australii:

„Israel wyglądał jakby poruszał się w slow motion. Wyglądało jakby nie potrafił zrzucić z siebie ciężaru. Wyglądał na sztywnego, spiętego. Naprawdę był bardzo wolny, myślę że tylko on wie co się stało, co nie zagrało. Milion rzeczy mogło pójść nie po jego myśli, mógł wstać rano i po prostu może to nie był jego dzień. Nawet kiedy w piątej rundzie wszyscy wiedzieliśmy, że potrzebuje zaatakować i wygrać przez nokaut nie było w nim widać chęci i determinacji by to uczynić.”

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments