strickland du plessis awantura ufc 296 video

Sean Strickland i Dricus Du Plessis wdali się w bójkę na UFC 296! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2023

Sean Strickland i Dricus Du Plessis starli się na gali UFC 296. Zawodnicy skoczyli sobie do gardeł tuż po tym jak zostali zaprezentowani przez kamery w trakcie transmisji wydarzenia.

Reporterka Helen Yee jako pierwsza poinformowała, że Sean Strickland i Dricus Du Plessis wdali się w bójkę po tym jak zostali zaprezentowani przez kamery jako uczestnicy walki wieczoru kolejnej gali UFC.

Krewki Amerykanin miał przeskoczyć rząd krzesełek do tyłu i zaatakował reprezentanta RPA. Wcześniej w trakcie prezentacji zawodników Strickland wykonał gest strzału pistoletem co Du Plessis wyśmiał.

Na zamieszczonym poniżej nagraniu widać, że Strickland starał się atakować Dricusa z góry w stójce po czym obaj zawodnicy wylądowali między tłumem ludzi. Chwilę później zostali rozdzieleni najpierw przez ochroniarzy, a następnie przez strażników, którzy wyprowadzili Seana Stricklanda z hali.

Sean Strickland i Dricus du Plessis zmierzą się 20 stycznia 2024 roku w walce wieczoru gali UFC 297 w Toronto w Kanadzie. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski kategorii średniej.

Aktualnym mistrzem jest Strickland natomiast Du Plessis wywalczył status pretendenta dzięki świetnemu występowi w walce z Robertem Whittakerem.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments