Sean O'Malley wsparł futbolową drużynę uniwersytetu w montanie

Sean O’Malley wsparł futbolową drużynę Uniwersytetu w Montanie. Wspólna celebracja wygranej [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 września 2023

Sean O’Malley, mistrz organizacji UFC w kategorii koguciej aktualnie mieszka i trenuje w Arizonie jednak w miniony weekend „Sugar” powrócił w rodzime strony. Pochodzący z miasta Helena w stanie Montana fighter pojawił się na stadionie w mieście Missoula, uczestniczył w ceremonii podniesienia flagi oraz kibicował futbolowej drużynie Montana Grizzlies!

Po serii ostatnich kontrowersyjnych wypowiedzi, które wielu śmiało może uznać za marketingowe wpadki ktoś z obozu Seana O’Malleya najwyraźniej postanowił zadbać o dobry PR. Amerykanin pojawił się w stanie Montana, z którego pochodzi i wziął udział w ceremonii podniesienia flagi przed meczem futbolu amerykańskiego pomiędzy uniwersyteckimi drużynami Montana Grizzlies i Ferris State Bulldogs.

Na wielkim ekranie wyemitowano materiał promujący „Sugara”, a kibice głośno wiwatowali fightera. Mistrz organizacji UFC w kategorii koguciej kibicował drużynie z trybun, a następnie po wygranej celebrował zwycięstwo wspólnie z młodymi futbolistami. Poniżej możecie zobaczyć nagrania video z wizyty O’Malleya na meczu!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments