sean brady kontuzjowany gala ufc w atlantic city traci main event

Sean Brady kontuzjowany, gala UFC w Atlantic City traci main event

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lutego 2024

Planowana walka mocnych zawodników kategorii półśredniej nie dojdzie do skutku. Sean Brady wciąż dochodzi do siebie po kontuzji.

Informację o tym, że Sean Brady nie będzie gotowy na 30 marca podał jako pierwszy Harry Mac, następnie została ona potwierdzona przez dziennikarzy MMA Fighting. Wedle informacji kontrakt na walkę półśrednich nie został nigdy podpisany.

Sean Brady i Vicente Luque mieli się zmierzyć w walce wieczoru gali UFC w Atlantic City. Pojedynek zapowiadał się niezwykle obiecująco, gdyż obaj zawodnicy są wysoko notowani w rankingu kategorii półśredniej.

Brady plasuje się na 6. lokacie rankingu natomiast Luque zajmuje 9. pozycję. Sean odniósł się do informacji o niezdolności do walki za pośrednictwem instagrama:

– Do wszystkich, którzy pytają mnie o występ 30 marca i pojedynek z Vicente Luque. Niestety potrzebuję ciut więcej czasu na zaleczenie urazu. Będę gotowy do walki na koniec kwietnia lub na początku maja, więc jeśli matchmakerzy będą mieli ku temu chęć, a Luque nie dostanie innego rywala to możemy przebookować ten pojedynek na późniejszy termin.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments