Mckee coker bellator

Scott Coker wskazał MVP gali Rizin vs. Bellator. Który zawodnik zyskał uznanie szefa Bellatora?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 stycznia 2023

Scott Coker pojawił się na konferencji prasowej po gali Rizin vs. Bellator z szerokim uśmiechem. Nie ma się co dziwić, w końcu jego zawodnicy rozgromili przedstawicieli japońskiej federacji. Szef Bellatora wskazał, który zawodnik spisał się najlepiej i powinien zostać wybrany MVP meczu MMA.

W walce wieczoru w starciu w kategorii lekkiej AJ McKee rozprawił się z Roberto Souzą. Amerykanin, dla którego był to dopiero drugi start w dywizji do 70 kg pokazał swą wyższość nad „Satoshim”. McKee nie tylko nie bał się kulanki z brazylijskim czarodziejem parteru, ale również pokazał, że wcale nie jest w tym aspekcie gorszy. Co może cieszyć to fakt, że nie była to walka do jednej bramki, gdyż Souza robił co mógł by odnieść zwycięstwo, a także zapewnić radość fanom, którzy wypełnili Super Arenę w Saitamie po brzegi.

To właśnie występ AJ’a najbardziej zapadł w pamięci szefowi organizacji Bellator. Oto co Scott Coker powiedział na konferencji prasowej:

„Myślę, że nagrodę MVP przyznałbym AJowi McKee. Był w wielu niebezpiecznym sytuacjach w walce wieczoru, potrafił nie tylko wyjść z opresji, lecz także zrobić wszystko by ostatecznie odnieść zwycięstwo. Moim zdaniem spisał się wyśmienicie. Kiedy spojrzycie na umiejętności Roberto Souzy, ten facet jest naprawdę niebezpieczny w klatce. Myślę, że nawet patrząc wyłącznie na przebieg tej walki można spokojnie uznać Satoshiego za zawodnika znajdującego się w gronie 10 najlepszych zawodników kategorii lekkiej na świecie. Od początku mówiłem, że moim marzeniem jest by nasi zawodnicy wygrali 5:0 i bardzo się cieszę że to się udało. Ten wynik może jednak zamazywać obraz gali bo starcia były naprawdę bardzo, bardzo wyrównane.”

Zostaw ocenę
0
0