Scott Askham KSW

Scott Askham na obozie treningowym w American Top Team! Czy Anglik zna już datę kolejnej walki w KSW?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lutego 2023

Scott Askham, były mistrz federacji KSW w kategorii średniej przebywa aktualnie na obozie treningowym w American Top Team. Anglik cieszy się z powrotu do doskonałego klubu i zamierza się w nim solidnie przygotować do kolejnej walki w KSW.

Scott Askham utracił pas mistrzowski KSW w rewanżowym starciu z Mamedem Khalidovem. Co ciekawe pojedynek stoczony w październiku 2020 roku był ostatnim zawodowym występem doświadczonego Anglika.

Choć Askham nie przychodził do polskiej federacji będąc w „wieku emerytalnym” to mimo wszystko latka lecą i Scott będzie w tym roku świętował 35 urodziny.

Warto byłoby zatem wreszcie stoczyć kolejny pojedynek w okrągłej klatce KSW. Z tego powodu Askham wyleciał do USA gdzie rozpoczął obóz przygotowawczy w American Top Team. Scott trenował już w tym klubie w przeszłości.

„Nie mogę opisać tego jak szczęśliwy jestem, że mogę być ponownie w American Top Team. Mam nadzieję, że niedługo poznam datę mojej kolejnej walki.”

Wygląda na to, że Anglik nie zna jeszcze dokładnej daty swojej kolejnej walki jednak mimo to nie będzie ona w dalekiej przyszłości, gdyż w takim wypadku Scott nie rozpoczynałby obozu przygotowawczego z tak wielkim wyprzedzeniem.

Zostaw ocenę
0
0