scarface zawalczy o 4 zwycięstwo z rzędu

Scarface zawalczy o 4 zwycięstwo z rzędu na gali GROMDA 16: W Imię Zasad!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 stycznia 2024

Organizacja GROMDA oficjalnie potwierdziła udział Sebastiana Skiermańskiego w gali GROMDA 16. To właśnie popularny Scarface znalazł się na plakacie reklamującym wydarzenie.

Kibice spodziewali się występu Scarface’a na gali GROMDA 16: W Imię Zasad od momentu, w którym pojawił się pierwszy plakat zapowiadający to wydarzenie.

To właśnie Sebastian Skiermański pojawił się w centralnym punkcie na grafice, natomiast wizerunki pozostałych zawodników zostały zaprezentowane pośrednio, za pomocą telewizorów.

Aktualnie Scarface może się pochwalić świetną serią trzech zwycięstw z rzędu i na gali GROMDA 16 zapewne będzie chciał dołożyć kolejną wygraną do rekordu. Skiermański pokonał kolejno Miłosza Wąsika, Rafała Łazarka oraz Dustina Rabiegę.

W kuluarach mówi się o tym, że w walce o 4 zwycięstwo z rzędu Scarface może zmierzyć się z Gorillą, który pozostaje niepokonany w ringu organizacji GROMDA.

Do sprzedaży trafiła limitowana pula biletów na to wydarzenie. Zakupu możecie dokonać tutaj. Więcej informacji na temat gali GROMDA 16 wkrótce!

Transmisja z gali GROMDA 16: W imię zasad będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv

Informacja prasowa zapowiadająca kolejny występ Scarface’a w ringu GROMDA:

Pozerstwo, kozaczenie, a jak przyjdzie co do czego to… płacz, lament i świrowanie.

W życiu trzeba być facetem nie tylko jak jest dobrze, ale także w ciężkich sytuacjach. Spokój, opanowanie i liczenie się ze słowami. Trudne sytuacje i reakcja ukazują kim naprawdę jesteś i jaką masz wartość. Nie obrażaj, nie groź… bo weryfikacja przyjdzie szybciej niż myślisz. Baczny i niebezpieczny bijok z blizną. SCARFACE wraca do gry!

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments