scarface przed gromda 16 budowałem fundament siłowy

Scarface przed GROMDA 16: „W święta i sylwestra nie balowałem! Budowałem fundament siłowy” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2024

Sebastian Skiermański będzie jedną z głównych gwiazd gali GROMDA 16. Co przed tym wydarzeniem powiedział popularny Scarface?

Ostatnimi czasy Sebastian Skiermański idzie jak burza. Scarface zanotował trzy zwycięstwa z rzędu w ringu organizacji GROMDA. Zawsze chętny i gotowy do twardej bitki Skiermański udzielił długiego wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu z portalu FanSportu.

W trakcie rozmowy Scarface opowiedział między innymi o błędach młodości, dawnych problemach z alkoholem, a także o przygotowaniach do gali GROMDA 16, która odbędzie się już 1 marca.

– Ani w święta, ani w sylwestra nie pobalowałem. Trenowałem cały czas, może na mniejszych obrotach bo starałem się zbudować bardzo mocny fundament siłowy, fizyczny. No później wiadomo etap po etapie to wszystko rozwijamy teraz tak jak powinno być. Krok po kroku idzie po myśli. Trwam w abstynencji. Nie potrzebuję już tak jak w przeszłości jakiejś odskoczni. Teraz po prostu w inny sposób odreagowuję tą taką monotonię życia codziennego.

– U nas w klubie nie tworzymy cudów, takie te zwykłe rzeczy, podstawowe których tak naprawdę ludzie uważają, że nie są na tyle satysfakcjonujące, żeby je trenować, a je trzeba powtarzać cały czas. Właśnie te podstawy lewy, lewy-prawy, prawy-lewy sierp. To są podstawowe kombinacje, gdzie mistrzowie świata w boksie są nimi nokautowani.

Następnie Skiermański odniósł się do tego czy to praca nad techniką wpływa pozytywnie na postępy i dobre wyniki w ringu.

– Czy (decyduje) technika? No rozwijam się cały czas. Zawsze z tą techniką było u mnie na bakier, jak to na ulicy, głowa nisko. A czasem nawet i głowa wysoko i łapy do przodu. Kiedyś na nic nie patrzyłem, byle tylko iść do przodu. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że w przeszłości byłem przewidywalny. Musiałem to zmienić i dużo czasu poświęciłem na ten warsztat techniczny. Spotykam się raz w tygodniu z Danielem Piotrowskim, który prowadzi mnie stricte boksersko, jeżeli chodzi o trzymanie pozycji i tak dalej. Niektóre nawyki były dobre, inne złe, ale nawet te złe trzeba jakoś umieć wykorzystać na swoją korzyść.

GROMDA 16 odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments