savage przed gromda 15 video

Savage przed GROMDA 15: „Jestem najlepszy w Europie! Może w USA byli lepsi jak Kimbo czy Masvidal.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

Już dziś odbędzie się gala GROMDA 15. Simon Henriksen udzielił wywiadu portalowi FanSportu. Savage zapowiedział, że czuje się pewny siebie, że jest najlepszy w Europie.

Dziś wieczorem, w piątek 1 grudnia czekają nas kolejne wielkie sportowe emocje. W ringu organizacji GROMDA dojdzie do arcyciekawego starcia Simon Henriksen vs. Bartłomiej Domalik.

Popularny Savage udzielił wywiadu portalowi FanSportu. Duńczyk zapowiedział swój pojedynek na gali GROMDA 15 i powiedział, że szanuje Balboę, jednak wierzy w siebie i w to, że jest najlepszym zawodnikiem w Europie!

– Widziałem kilka jego walk, tak to mocny gość, to twardy gość, ale wielu zawodników takich jest. Nic nie przychodzi łatwo, ja wiem że to nie będzie dla mnie łatwa walka, ale właśnie dlatego się na nią zgodziłem. To ja zatwierdziłem ten pojedynek, ja zaakceptowałem te gówno. To ja tego chcę i ja tego potrzebuję. Czuję się bardzo dobrze i jestem gotowy. Mam w sobie ogień.

– Jestem najlepszy w Europie, jestem niepokonany. Zanotowałem tutaj najlepsze wyniki i nikt mi tego nie odbierze. Może w Stanach jak chodzi o walki uliczne byliby zawodnicy z lepszymi wynikami ode mnie, wiesz goście jak Kimbo Slice czy Jorge Masvidal, ale nie tutaj w Europie…

Transmisja z gali GROMDA 15Don Diego vs. GOAT z walkami Balboa vs. Savage oraz Popek vs. Orsu Corsu odbędzie się w piątek 1 grudnia i będzie dostępna wyłącznie na stronie GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments