Savage gotowy na walkę z Balboą! Jest pewien wygranej z Królem Nokautów [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 01 grudnia 2023

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do pojedynku dwóch niezwykle twardych zawodników. W jednym z superfiightów GROMDA 15 spotkają się „Balboa” oraz „Savage”.

Piątek 1 grudnia to dzień, który zaznaczony w kalendarzu mają wszyscy fani sportów uderzanych. Na gali GROMDA 15 zobaczymy przede wszystkim walkę o pas „Don Diego” vs „Goat”, a także liczne superfighty i tradycyjny turniej.

W jednej z walk zmierzą się międzynarodowy mistrz organizacji Bartłomiej „Balboa” Domalik oraz Simon „The Savage” Henriksen. Duński chuligan jest więcej niż nakręcony na polskiego bijoka, co możecie zobaczyć na poniższym wideo!

Nigdy nie został znokautowany. Nie wie co to za uczucie i nie jest chętny aby to sprawdzić. Czy BALBOA wprowadzi go do świata o którym nie miał pojęcia i usadzi legendę podziemia i króla ulicznych walk bez zasad. KING OF THE STREETS vs KING OF THE KNOCKOUT! – takimi słowami okrasiła nagranie organizacja.

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments