Salahdine Parnasse KSW

Salahdine Parnasse skomentował wpis federacji KSW

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 marca 2023

Salahdine Parnasse, mistrz kategorii piórkowej oraz tymczasowy mistrz kategorii lekkiej skomentował wpis opublikowany przez KSW na twitterze. Przedstawiciele federacji zapytali w social mediach o to w jakim zagranicznym kraju powinni zorganizować kolejny event.

Salahdine Parnasse szybko zauważył wpis, do którego załączono obrazek z mapką oraz kolejnością w jakiej federacja KSW odwiedzała kolejne państwa. Dla przypomnienia gale federacji KSW były już organizowane w Anglii, Irlandii, Chorwacji oraz Czechach.

Czas zatem na otwarcie kolejnego rynku i tutaj nie może dziwić fakt, że Parnasse natychmiast zasugerował Francję. Salahdine z pewnością chciałby stanąć do obrony mistrzowskiego trofeum we Francji, a przecież w federacji KSW są już także tacy zawodnicy jak Oumar Sy czy Ramzan Jembiev. W zasadzie wystarczyłoby zakontraktować jeszcze jednego-dwóch zawodników znad Loary i bez większych problemów uda się sprzedać 8-10 tysięcy biletów.

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0