ryan garcia pokonał devina haneya video

Ryan Garcia pokonał Devina Haneya trzykrotnie posyłając rywala na deski! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 kwietnia 2024

Ryan Garcia był wielkim underdogiem. Garcia pojawił się z piwem na ważeniu i przekroczył limit. W walce Garcia trzykrotnie posłał Haneya na deski i wygrał.

Ryan Garcia zanotował największe zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Garcia zmierzył się z Devinem Haneyem na gali w Barclays Center na Brooklynie. Stawką starcia miał być pas WBC w kategorii super lekkiej jednak Garcia nie zrobił wagi, więc nawet w przypadku wygranej nie sięgnąłby po trofeum.

Devin Haney miał zatem wiele do stracenia, gdyż musiał bronić tytułu w pojedynku z oponentem, który wykazał się nieprofesjonalizmem przekraczając zdecydowanie zakontraktowany limit wagowy.

Ryan Garcia trzykrotnie posłał Haneya na deski i udowodnił, że mimo wielu perypetii w prywatnym życiu oraz skłonności do imprezowania, talent oraz pewność siebie pozwoliły mu na osiągnięcie triumfu.

Po wygranej Garcia został nazwany największym „trollem” w historii, gdyż wszyscy spodziewali się przegranej „Króla Ryana” po tym jak wypowiadał się przed galą i jak zameldował się pijany na ważeniu.

Najlepsze momenty walki Haney vs Garcia możecie zobaczyć na materiałach video zamieszczonych poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments