10 mistrzostwa mma 9 marca w puławach

Ruszyły zapisy na 10 Mistrzostwa MMA

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lutego 2024

10 Mistrzostwa MMA odbędą się 9 marca w Puławach. Ruszyły zapisy na to wydarzenie.

Już 9 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 10. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Puławach.

Dziesiąte wydarzenie z cyklu Mistrzostw MMA Stowarzyszenia MMA Polska odbędzie się w hali sportowej Grupa Azoty Arena w Puławach, przy ul. Lubelskiej 59. Stowarzyszenie MMA Polska po raz drugi w historii zawita ze swoim wydarzeniem do tego miasta. Ostatnie zawody w tym miejscu rozegrane zostały 11 czerwca 2022 roku.

10. Mistrzostwa MMA będą pierwszym z czterech turniejów zaplanowanych na rok 2024. Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w zawodach mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia MMAPolska.org, poprzez formularz zgłoszeniowy w zakładce ’Zawody’.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”. 

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. W zawodach mogą brać udział seniorzy, juniorzy i kadeci.

Partnerem turnieju są: Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Puławy, Urząd Miasta Puławy i Stowarzyszeniem Sportowe Puławy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments