Ruszyła sprzedaż biletów na ACA 108. Zobacz oficjalny teaser gali

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 lutego 2020

Ruszyła sprzedaż biletów na ACA 108 na Torwarze. W walce wieczoru Daniel Omielańczuk

Już 24 kwietnia, w Warszawie, odbędzie się pierwsza w tym roku gala jednej z najmocniejszych organizacji MMA na świecie. Ruszyła sprzedaż biletów na galę ACA 108, która będzie dziewiątą galą organizacji w Polsce, a czwartą na Torwarze. – Sięgniemy po nasze najmocniejsze nazwiska, a także nowych fighterów z Polski – zapowiada Baysangur Edelbiev. Bilety tylko do końca lutego można zakupić w okazyjnej przedsprzedaży na eventim.pl.

W walce wieczoru gali ACA 108 zobaczymy jednego z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej Daniela Omielańczuka (23-9) w pojedynku z rywalem z Dagestanu Salimgireyem Rasulovem (18-7). Przeciwnik Omielańczuka nie tylko zwyciężał już z mocnymi polskimi zawodnikami (pok. Marcina Różalskiego i Michała Andryszaka), ale również sięgnął po pas mistrzowski organizacji, wówczas jeszcze ACB, podczas gali na Torwarze w 2016 roku. Czy i tym razem Torwar przyniesie mu szczęście?

Daniel Omielańczuk, który jest zdecydowanie na fali wznoszącej i w zeszłym roku wygrał wszystkie swoje pojedynki, z pewnością będzie chciał udowodnić wyższość nad rywalem. Omielańczuk jest w czołówce ciężkich ligi ACA i o krok od walki o tytuł mistrzowski. Włodarze organizacji zapowiadali w zeszłym roku, że w 2020 co najmniej dwóch Polaków ma szansę sięgnąć po pasy ACA.

W minionym roku zorganizowaliśmy w Polsce trzy gale MMA. Ta na Torwarze uznana została przez środowisko za jedno z najlepszych wydarzeń sportowych tego typu w Polsce w 2019 roku. Wysoko zawiesiliśmy sobie poprzeczkę, ale mamy już bardzo solidny plan na kwiecień i wierzę, że zaskoczymy fanów jeszcze mocniejszą i ciekawszą kartą walk, a także jeszcze lepszą organizacją i oprawą wydarzenia. Sięgniemy po nasze najmocniejsze nazwiska, a także nowych fighterów z Polski. Ruszyliśmy ze sprzedażą pierwszej puli biletów na galę. Tylko do końca lutego trwa przedsprzedaż, a ceny biletów w okazyjnych cenach zaczynają się już od 50 zł.mówi Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACA w Polsce.

ACA jest jedną z najmocniejszych organizacji MMA z przeszło setką gal zorganizowanych na całym świecie. W Polsce dla ACA walczą m.in. Piotr Strus, Karol Celiński, Radosław Paczuski, a niedawno kontrakty podpisali również Bartosz Leśko i Kamil Oniszczuk.

Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia, w piątek, w COS Torwar w Warszawie. Bilety na wydarzenie są już dostępne w przedsprzedaży na www.eventim.pl/aca108

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments