czy różal powróci na rewanż z pudzianem manager komentuje

Różal wróci na rewanż z Pudzianem? Artur Ostaszewski komentuje! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 11 kwietnia 2024

Artur Ostaszewski manager Marcina Różalskiego wypowiedział się na temat potencjalnego rewanżu Różala z Pudzianem. Manager jasno skomentował plany i ewentualny pomysł na powrót Różala.

Artur Ostaszewski to założyciel i główny manager grupy Shocker MMA Solutions. Ostaszewski ma w swojej firmie wielu znanych zawodników. Artur Ostaszewski reprezentuje między innymi interesy Marcina Różalskiego.

To właśnie o Różala, został zapytany Ostaszewski w trakcie wizyty w studiu portalu FanSportu. Niedawno pojawiły się plotki na temat ewentualnego rewanżu z Pudzianem. Michał Tuszyński postanowił podpytać czy faktycznie są szanse na to, że Marcin Różalski wróci jeszcze do klatki KSW.

– Słuchaj no myślę, że w MMA to już byłoby ciężko. Marcin nie trenuje płaszczyzn potrzebnych do tego sportu. Nie wiem no nigdy nie mów nigdy, natomiast wydaje mi się, że będzie to bardzo ciężko zrealizować.

Czy to oznacza, że faktycznie nie zobaczymy już Marcina Różalskiego w klatce lub ringu? Artur Ostaszewski ujawnił co bardziej odpowiadałoby „Różalowi”:

– Prędzej wydaje mi się, że udałoby się go namówić i taką iskierkę w nim wzniecić na występ na gali typu KSW EPIC, gdzie mógłby stoczyć jakąś walkę w muay thai czy może w K-1. Coś takiego bardziej szalonego. Z jakąś legendą, z jakimś dużym nazwiskiem. No bo to jest też potrzebne, żeby u Marcina to podniecenie, takie wiesz sportowe wywołać i chęć do tego by znowu zacisnąć zęby, żeby znowu przełykać ten ból fizyczny, który jest w nim. No ale mógłbym sobie wyobrazić, że jeszcze wystartuje.

– Nie ukrywam, że z Maćkiem Kawulskim puszczaliśmy sobie jakieś smsy na temat występu Marcina na EPICu. Przy okazji tego pierwszego eventu zastanawiałem się czy na kolejnym dałoby się jeszcze Marcina „pokazać” w klatce.

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
2 miesięcy temu

Różal mógłby w K1 z Cheickem Kongo na KSW Epic 2.