rockhold o sparingach ze stricklandem niezwykle głośny idiota

Rockhold krytycznie o sparingach ze Stricklandem: 'Niezwykle głośny idiota. Chciał znokautować sparingpartnera’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 stycznia 2024

Luke Rockhold to były mistrz organizacji UFC w kategorii średniej. Amerykanin był gościem w podcaście JAXXON gdzie ujawnił, że w przeszłości miał okazję sparować z Seanem Stricklandem.

W trakcie rozmowy w podcaście JAXXON, Luke Rockhold wypowiedział się na temat Seana Stricklanda. Były mistrz organizacji UFC nie ma zbyt dobrej opinii na temat, kolejnego byłego championa. Okazuje się, że zawodnicy mieli okazję ku temu by odrobinę posparować w przeszłości.

Przez pewien okres czasu Strickland pojawiał się na treningach w klubie RVCA, w którym regularnie trenuje Rockhold. Nie byłoby oczywiście w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Sean nie miał zamiaru dostosowywać się do zasad panujących na sali i najwyraźniej nie brał pod uwagę tego, że inni zawodnicy również przygotowują się do swoich walk.

Oto jak scharakteryzował zachowanie Stricklanda, Rockhold.

– On był niezwykle głośnym idiotą. Zastanawiałem się ogólnie kto to ku**a jest, byłem wtedy skacowany. Byłem wkurzony i pomyślałem, że to p*erdolę i będę z nim sparował, nie mogłem wytrzymać jego zachowania.

Następnie Luke opowiedział o tym jak wyglądał ich sparing. Rockhold wyraźnie nie był zadowolony z postawy Seana.

– Zamiast robić to co każdy, czyli pracować normalnie z ludźmi, szczególnie gdy jesteś gościnnie na ich terenie… Sean uderzał wysokimi kopnięciami, chciał znokautować sparingpartnera i to wielokrotnie. Zostało 30 sekund w rundzie, jego rywal miał już dosyć, ale ten nie chciał po prostu skończyć rundy tylko starał się go znokautować.

– Dla mnie, był dziwnym gościem. Poszedłem do łazienki, zgniotłem papierowy ręcznik i użyłem go jako ochraniacza na zęby, tak jak się kiedyś robiło i połykając jego kawałki sparowałem z nim będąc na kacu. Mieliśmy bliską rundę, bardzo chciałbym kiedyś się z nim jeszcze spotkać.

Luke Rockhold zakończył karierę w zawodowym MMA. Amerykanin spróbował swoich sił w walkach na gołe pięści jednak poległ w walce z Mikem Perrym. Rockhold stracił w tym starciu zęby i wydaje się, że jeśli jeszcze kiedykolwiek wróci do startów to prędzej zamelduje się ponownie w klatce MMA aniżeli w ringu bare knuckle.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments