robert whittaker vs paulo costa ufc 298

Robert Whittaker vs. Paulo Costa – walka topowych średnich na UFC 298!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 grudnia 2023

Organizacja UFC oficjalnie ogłosiła, że Robert Whittaker i Paulo Costa zmierzą się 17 lutego 2024 roku na gali UFC 298 w Anaheim.

Dana White, dyrektor organizacji UFC ogłosił kolejne świetne zestawienie dodane do gali UFC 298. Robert Whitaker i Paulo Costa zmierzą się w walce topowych średnich na gali w Anaheim.

Walka Whittaker vs. Costa to zestawienie dwóch zawodników, którzy ostatnimi czasy walczyli ze zmiennym szczęściem. Zarówno urodzony w Nowej Zelandii „Reaper” jak i reprezentujący Brazylię „Borrachinha” wygrali zaledwie jedną z trzech ostatnich walk.

Warto pamiętać, że Whittaker to były mistrz kategorii do 84 kilogramów natomiast Costa to były pretendent do mistrzowskiego pasa tej dywizji. Mamy zatem przed sobą zestawienie dwóch zawodników, którzy są przyzwyczajeni do walk o najwyższe cele.

Po pojedynku Whittaker vs. Costa należy się spodziewać, że większość starcia będzie toczona w stójce z małymi akcentami polegającymi na przenoszeniu walki do parteru by „zapunktować” na kartach sędziowskich.

Walka Whittaker vs. Costa odbędzie się 17 lutego 2024 roku na gali UFC 298 w Anaheim.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments