robert whittaker ufc

Robert Whittaker pod wrażeniem gabarytów Pereiry: „To absolutny gigant!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 listopada 2022

Robert Whittaker, były mistrz kategorii średniej organizacji UFC z zainteresowaniem śledził przebieg pojedynku Israel Adesanya vs. Alex Pereira. Australijczyk zwrócił uwagę na pewien szczegół, który jego zdaniem wielu przegapiło.

„Reaper” zmierzy się z Paulo Costą na gali UFC 284 w australijskim Perth. Reprezentant gospodarzy przyznał, że na ten moment w 100% skupia się na przygotowaniach do walki z Brazylijczykiem jednak nie przeszkodziło mu to w znalezieniu odrobiny wolnego czasu na to by obejrzeć pojedynek o trofeum kategorii do 84 kilogramów.

Whittaker stwierdził: „Widzieliście jego gabaryty? Nikt o tym nie mówi, a to absolutny gigant. Facet jest po prostu wielki!”

Urodzony w Nowej Zelandii zawodnik kontynuował swą wypowiedź:

„Wiecie miałem okazję mierzyć się z Israelem, dwukrotnie przez wiele minut walczyliśmy w octagonie UFC. Izzy jest wysoki, też jest dużym facetem, ale spójrzcie tylko na Pereirę, zwróćcie uwagę na twarz, dłonie, przedramiona czy stopy Brazylijczyka. On górował warunkami fizycznymi nad Adesanyą. Mimo to po obejrzeniu walki uważam, że Pereira to dla mnie lepsze zestawienie niż Israel. Brazylijczyk to zawodnik, który prze do przodu, jest fighterem który nie boi się bójki i wymian, a tacy popełniają błędy, które mogę wykorzystać.”

Zostaw ocenę
0
0