robert whittaker o rozgrywce o pas dostanę stricklanda

Robert Whittaker o rozgrywce o pas: „Mam nadzieję, że dojdzie do ich walki bo wtedy ja dostanę Stricklanda”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 marca 2024

Robert Whittaker był gościem w podcaście MMArcade. W trakcie rozmowy były mistrz został zapytany o to kto powinien być rywalem Dricusa Du Plessisa w pierwszej obronie tytułu.

Robert Whittaker to zwycięzca programu The Ultimate Fighter: Smashes oraz były mistrz UFC w kategorii średniej. „Reaper” ma na koncie wiele sukcesów jednak wciąż jest głodny kolejnych wielkich walk.

Oczywiście marzeniem Whittakera jest odzyskanie mistrzowskiego tytułu kategorii średniej. Robert był gościem podcastu MMArcade gdzie został zapytany o rozgrywkę o pas dywizji do 84 kilogramów.

Prowadzący spytał Whittakera o to kto powinien być rywalem Dricusa Du Plessisa w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa. Były mistrz skomentował sprawę słowami:

– Nie wiem stary, ja? Wyzwij mnie do walki dupku! Ogółem widzę szansę na to, że UFC zrobi walkę Du Plessisa z Adesanyą przez złą krew jaka jest między nimi i całą tę historię z Południową Afryką. Nie wydaje mi się, żeby UFC po raz kolejny chciało Seana Stricklanda, nie czułem tego by kochali go jako mistrza, także nie sądzę, ze dadzą mu rewanż z Dricusem. Szczerze mam nadzieję, że dojdzie do walki Dricusa z Izzym bo wtedy ja będę mógł bić się ze Stricklandem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments