robert ruchała o sparingach gamrota z poirierem

Robert Ruchała o sparingach Gamrota z Poirierem: „Mateusz wyśmienicie sobie radził. Super forma” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 marca 2024

Robert Ruchała przebywa aktualnie w American Top Team gdzie szykuje się do kolejnej walki w federacji KSW. Michał Tuszyński zapytał Ruchałę o to jak ocenia formę Mateusza Gamrota przed UFC 299.

Robert Ruchała wróci do okrągłej klatki federacji KSW za dwa miesiące, 11 maja na gali KSW 94 w Ergo Arenie. Ruchała kolejny raz zmierzy się z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Robert poleciał do USA, aby odpowiednio przygotować się do rewanżu z Patrykiem. Ruchała trenuje w American Top Team, czyli klubie którego zawodnikami są Mateusz Gamrot i Dustin Poirier. Zarówno Gamrot jak i Poirier wejdą do octagonu już w sobotę 9 marca na gali UFC 299.

Ruchała o sparingach Gamrota z Poirierem

Ruchała miał okazję ku temu by przyjrzeć się z bliska sparingom Gamera z Diamentem. W rozmowie z Michałem Tuszyńskim, Robert ocenił te sparingi.

– Miałem okazję oglądać Mateusza Gamrota z Dustinem Poirierem, jak sparowali. Jest w bardzo, bardzo dobrej formie. Podejrzewam, że może skończyć ją przed czasem. A jak nie, to skończy się decyzją. Tlenu ma na 5 rund, a walczą tylko 3, więc spodziewajcie się, że będzie duże tempo walki. Jak oglądałem te sparingi – wyśmienicie sobie radził, jest super.

Ogromny kurs na wygraną Gamrota

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments