Robert Bryczek o tym kiedy ufc zwraca uwagę na zawodnika

Robert Bryczek o tym kiedy UFC zwraca uwagę na zawodnika i o pomocy uzyskanej od Joanny Jędrzejczyk [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 września 2023

Robert Bryczek pojawił się w studiu portalu FanSportu gdzie odpowiedział na szereg pytań. W trakcie rozmowy padł temat kontraktu z UFC, tego w jaki sposób organizacja dostrzegła potencjał fightera z Bielska-Białej. Bryczek ujawnił, że wiele pomogła mu Joanna Jędrzejczyk.

Robert Bryczek to doskonały zawodnik, który wywalczył prawo do walki o pas mistrzowski organizacji Oktagon MMA. Ostatecznie jednak Polaka nie zobaczymy w starciu mistrzowskim, gdyż zainteresowanie zawodnikiem wyraziła organizacja UFC.

Bryczek był gościem w studiu portalu FanSportu gdzie opowiedział o tym co było potrzebne, aby przedstawiciele najlepszej ligi MMA na świecie zwrócili na niego uwagę. Ponad to wspomniał o pomocy otrzymanej od Joanny Jędrzejczyk, byłej mistrzyni UFC w kategorii słomkowej.

Robert Bryczek o tym kiedy UFC zwraca uwagę na zawodnika:

„Przede wszystkim trzeba było dać argument w postaci zwycięskich pojedynków. Teraz była dobra seria pięciu wygranych z rzędu w pierwszej rundzie, więc to też na pewno argument, który nie umknął uwadze UFC. No, ale chcę tutaj zaznaczyć, że na pewno bardzo mi pomogła Asia Jędrzejczyk bo też na pewnym etapie mojej kariery wybrałem się do niej z prośbą czy nie mogła by mi pomóc i to trwało już od dłuższego czasu. Tak jak ona wspominała w wywiadzie dzióbała, dzióbała no ale przyszedł właściwy moment gdzieś tam zaskoczyło, parę faktów złożyło się na to, że ten kontakt się pojawił i możliwość pokazania się w UFC będzie.”

Nim Robert Bryczek zadebiutuje w UFC, do octagonu powróci inny polski zawodnik – Mateusz Gamrot. Najbliższą walkę „Gamera” możecie oglądać za darmo za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na początek czeka na was powitalny bonus wysokości 20 zł. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na eFortuna.pl!

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments