Dodson Tokoro Rizin

Rizin vs. Bellator – Dodson ustrzelił Tokoro. Japończyk padł na matę niczym rażony piorunem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 grudnia 2022

Na dzisiejszej gali Rizin vs. Bellator w Japonii doszło do pojedynku dwóch weteranów światowych ringów i klatek. W białym ringu federacji Rizin zmierzyli się Japończyk Hideo Tokoro i Amerykanin John Dodson. Zawodnicy łącznie „wnieśli” do ringu doświadczenie 103 zawodowych walk w MMA!

Hideo Tokoro (35-31-2) to weteran, który pamięta jeszcze czasy sylwestrowych gal K-1 Dynamite, na których walczył między innymi z takimi fighterami jak Royce i Royler Gracie. W ostatnich latach 45-letni Japończyk spuścił lekko z tonu i w ciągu ostatnich pięciu lat stoczył zaledwie trzy walki.

John Dodson (22-13) to z kolei zawodnik, który przez 9 lat mógł się pochwalić kontraktem z prestiżową organizacją UFC. „The Magician” ma w rekordzie zwycięstwa nad takimi tuzami światowego MMA jak TJ Dillashaw, Jussier Formiga, czy Pedro Munhoz. Od momentu zwolnienia z najlepszej ligi MMA na świecie Dodson stoczył dwie walki, notując po jednej porażce i zwycięstwie.

Na samym początku doszło do kopnięcia w krocze i mamy chwilową przerwę. Wznowienie walki. Dodson wydaje się szybszym zawodnikiem w stójce. Tokoro ląduje na macie i próbuje zaprosić rywala do parteru jednak ten wyraźnym gestem pokazuje mu, że ma wstać. Niesamowite! Dodson trafia na korpus, Tokoro stara się uciec jednak Amerykanin podąża za nim i trafia mocnym lewym, który zwalił japońskiego weterana z nóg! Kilka ciosów w parterze na dobicie i jest po walce!

Zostaw ocenę
0
0