rizin 47 horiguchi vs pettis 2 koike vs archuleta

Rizin 47: Horiguchi vs Pettis 2, Koike vs Archuleta – świetne zestawienia na czerwcowej gali

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2024

Organizacja Rizin ogłosiła dwa świetne zestawienia które odbędą się na Rizin 47. Kyoji Horiguchi stoczy rewanż z Sergio Pettisem. Kleber Koike zmierzy się z Juanem Archuletą.

Nobuyuki Sakakibara prezes organizacji RIZIN postanowił mocno zamieszać w rankingach kilku dywizji i zestawił dwa bardzo ekscytujące starcia na galę Rizin 47.

Kyoji Horugichi mistrz kategorii muszej przeniesie się do kategorii wyżej na rewanżowy pojedynek z Sergio Pettisem. Dla zawodnika z Milwaukee będzie to pierwsza walka po utracie mistrzowskiego pasa Bellatora.

W pierwszym pojedynku Pettisa z Horiguchim lepszy był Amerykanin, który znokautował Japończyka obrotowym backfistem w czwartej rundzie mistrzowskiego starcia.

Choć nie znamy jeszcze całej karty walk niewykluczone, że zestawienie Horiguchi vs Pettis 2 będzie main eventem gali Rizin 47.

W drugim z ogłoszonych pojedynków zmierzą się Kleber Koike i Juan Archuleta. Walka została zakontraktowana w limicie kategorii piórkowej zatem Archuleta po utracie mistrzowskiego tytułu został oddelegowany do dywizji wyżej na bój z doskonałym grapplerem.

Kleber Koike wygrał zaledwie jeden pojedynek z czterech ostatnich walk i jeśli wciąż marzy o mistrzowskim pasie dywizji do 66 kilogramów to musi się rozprawić z Amerykaninem

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments