Rizin 43 Kleber Koike poddania i nokauty video

Rizin 43: Kleber Koike poddał rywala! Masa potężnych nokautów i nieszablonowych poddań! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 czerwca 2023

Dziś w Sapporo odbyła się gala Rizin 43. W walce wieczoru Kleber Koike Erbst podejmował Chihiro Suzukiego. Kleber nie zrobił wczoraj wagi i został pozbawiony mistrzowskiego pasa. Koike nawet w przypadku zwycięstwa nie oodzyskałby pasa. Nie przeszkodziło to jednak Brazylijczykowi w zaprezentowaniu swojego jiu-jitsu.

Kleber Koike Erbst utracił mistrzowski pas jednak nie utracił wiary w zwycięstwo. W walce wieczoru gali Rizin 43 Koike wyciągnął armbara i poddał pretendenta Chihiro Suzukiego w 2 minucie 59 sekundzie pierwszej rundy. Materiał video z kończącą akcją możecie zobaczyć poniżej.

W co-main evencie wygraną przez poddanie zanotował Yusuke Yachi. Japończyk udusił Amerykanina Zacha Zane’a duszeniem zza pleców w 2 minucie 50 sekundzie rundy pierwszej.

W kategorii ciężkiej Miko Ueda w 22 sekundzie starcia znokautował weterana Hidekiego 'Shreka’ Sekine. Ueda szybko tracił dwukrotnie kolanem, następnie wyprowadzał celne ciosy, a w końcu ustrzelił rywala high kickiem, po którym Sekine padł na deski niczym w slow motion.

Hiroaki Suzuki brutalnie nokautuje Taiseia Nishitaniego. Suzuki ustrzelił Nishitaniego w momencie, gdy ten wpadał w rywala latającym kolanem.

W starciu kickbokserów Minoru Kimura ustrzelił Daryla Lukoku potężnym lewym, ten podobnie niczym Sekine powolutku padł na deski.

Saori Oshima poddała Harukę Hasegawę techniką znaną jako V Cross Arm Lock!

Suguru Nii znokautował Tateo Lidę w 2 minucie 32 sekundzie pierwszej rundy.

Joji Goto poddał Trenta Girdhama twisterem w 2 minucie 34 sekundzie drugiej rundy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments