Ray Longo trener Aljamaina Sterlinga przed UFC 292

Ray Longo, trener Aljamaina Sterlinga przed UFC 292: „Jeśli Aljamain wygra, a wygra na pewno to…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 sierpnia 2023

Ray Longo, trener Aljamaina Sterlinga udzielił długiego wywiadu, w którym wypowiedział się na temat swojego podopiecznego. Longo jest jednym z głównych trenerów, którzy odpowiadają za cały okres przygotowawczy „Funkmastera” do walki z Seanem O’Malleyem na UFC 292.

Ray Longo od wielu lat prowadzi Aljamaina Sterlinga, trener dobrze zna swojego podopiecznego i dobrze wie jak powinien przebiec udany obóz przygotowawczy. Longo jest pewny tego, że „Funkmaster” pokona Seana O’Malleya na UFC 292 w walce o pas UFC w kategorii koguciej.

Longo w rozmowie z dziennikarzem Shakielem Mahjourim wyjaśnił czego spodziewa się po swoim zawodniku na oraz po gali UFC 292. Okazuje się, że dla Sterlinga może to być ostatni pojedynek w tej dywizji wagowej.

Nim przejdziemy do wypowiedzi trenera Raya Longo przypominamy gdzie można obstawić oraz oglądać galę UFC 292 oraz wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez UFC.

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – gdzie oglądać?

Galę UFC 292: Sterling vs. O’Malley w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 20 sierpnia o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 20 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC 292: Sterling vs. O’Malley! Za darmo!

Data: 20 sierpnia, niedziela
Lokalizacja: Boston, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 20 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 20 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 292! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Ray Longo przed walką Sterling vs. O’Malley

Ray Longo trener Aljamaina Sterlinga przed walką wieczoru gali UFC 292 w Bostonie:

„Nie jestem tego pewien, ale wydaje mi się, że jeśli Aljamain wygra, a wygra na pewno to przejdzie do wyższej kategorii wagowej. Wystarczy spojrzeć na jego relację z Merabem Dvalishvilim, oni są świetnymi przyjaciółmi, a Aljamain naprawdę chce zobaczyć Meraba walczącego o pas kategorii koguciej. Takich rzeczy nie da się nauczyć zawodników, to kwestia charakteru oraz tego jak pracują i rozumieją się jako grupa. Myślę, że jeśli Aljo faktycznie przejdzie wyżej to będzie to wspaniały gest w kierunku klubowego kolegi. Mamy tutaj małą grupę ludzi, dlatego jesteśmy tak zżyci i wspieramy się. Aljo interesuje tylko to by mieć wokół siebie dobrych ludzi, dlatego przestał odpowiadać na krytykę i hejt ludzi spoza naszego grona.”

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – kursy bukmacherskie

Galę UFC 292Sterling vs. O’Malley obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Sterling vs. O’Malley

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments