raul rosas na ufc meksyk

Raul Rosas Jr wystąpi na gali UFC w Meksyku

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 stycznia 2024

Wiemy kiedy i z kim zmierzy się w kolejnej walce 'El Nino Problema’. Raul Rosas Jr wejdzie ponownie do octagonu 24 lutego na gali UFC w stolicy Meksyku.

Rywalem Rosasa na gali w Mexico City będzie Ricky Turcios, uczestnik programów Dana White’s Contender Series oraz The Ultimate Fighter.

Raul Rosas Jr i Ricky Turcios zmierzą się 24 lutego na gali UFC w stolicy Meksyku. Dla obu zawodników będzie to dopiero czwarty występ w najlepszej lidze MMA na świecie. Zawodników łączy także rekord w UFC, obaj wygrali dwie walki i przegrali jedną.

Uchodzący za niezwykle utalentowanego zawodnika Rosas jest, aż jedenaście lat młodszy od zawodnika z Houston, który nosi przydomek „Pretty Ricky”.

Turcios powinien mieć w tej walce przewagę zasięgu jednak trenujący w 10th Planet Jiu-Jitsu Rosas będzie mógł kontrować stójkowe ataki rywala próbami przeniesienia pojedynku na matę.

Walka Rosas vs. Turcios wejdzie w skład głównej karty walk gali UFC w Meksyku. W main evencie tego wydarzenia zmierzą się Brandon Moreno i Amir Albazi.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments