raul rosas brat jessie rosas niepokonany

Raul Rosas apeluje do UFC by organizacja zatrudniła jego starszego brata Jessiego!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 grudnia 2023

Raul Rosas zaapelował do organizacji UFC. Najmłodszy zawodnik UFC domaga się by Dana White zakontraktował jego dwa lata starszego brata Jessiego Rosasa.

Dziewiętnastoletni Raul Rosas Jr. (8-1) stoczył już trzy walki w prestiżowej organizacji UFC. Teraz Rosas w programie Hablemos MMA zasugerował, że do najlepszej ligi MMA na świecie powinien także trafić jego starszy brat.

Jessie Rosas (5-0) ma na koncie pięć zawodowych walk MMA i jest niepokonany. Znany pod pseudonimem „Tachidito” 21-latek wygrał wszystkie walki przed czasem. Starszy z braci Rosas walczy na galach UWC, które są transmitowane na UFC Fight Pass.

Oto w jaki sposób Raul Rosas motywuje sugestię zatrudnienia Jessiego przez UFC:

– Myślę, że puka do tych drzwi i po prostu teraz czekamy na to co się wydarzy. Liczymy na to, że będzie to jak najszybciej jednak póki co obaj skupiamy się na treningach, na rozwoju i na kolejnych walkach.

Raul Rosas marzy o tym, aby w przyszłości móc znaleźć się na jednej karcie walk wspólnie z bratem, tak by mogli wystąpić na tej samej gali:

– Możliwość występu na jednej gali jest czymś niesamowitym, to by było niebywałe ponieważ obaj zawsze robimy show i nakręcamy kibiców.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments