KSW Stadion Narodowy PZPN

Ratusz Warszawy odmawia PZPN. Maciej Kawulski w kwestii gali KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 marca 2023

Ratusz miasta Warszawa odmówił PZPN organizacji majowego finału Pucharu Polski oraz czerwcowego meczu kadry narodowej na Stadionie Narodowym w Warszawie. Głos w tej sprawie szybko zabrał Maciej Kawulski, szef federacji KSW, którego telefon natychmiast rozdzwonił się gdyż dziennikarze i zawodnicy chcieli dowiedzieć się jak wygląda sprawa KSW Colosseum 2.

Stołeczny ratusz wyraził zgodę na organizację spotkania Polska – Albania, które odbędzie się 27 marca. Jest to jednak zgoda warunkowa z zaznaczeniem, że mecz zostanie przeniesiony do innego miasta jeśli tego dnia będzie wiał silny wiatr.

PZPN otrzymał natomiast odmowę w sprawie organizacji finałowego meczu Pucharu Polski, do tego meczu miało dojść 2 maja, a także odmowę dotyczącą towarzyskiego meczu Reprezentacji Polski, który planowany jest na 16 czerwca. Tu z kolei wpływ na odmowę miała decyzja Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII, który negatywnie zaopiniował możliwość zabezpieczenia obiektu i wydarzenia.

Sprawę szybko skomentował w mediach społecznościowych Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW. Fani, dziennikarze, a także zawodnicy obawiali się, że federacja KSW także nie otrzymała zgody na organizację wydarzenia KSW Colosseum 2. Jak się jednak okazało Kawulski szybko wszystkich uspokoił:

„Oficjalnie: KSW Colosseum na stadionie Narodowym nie jest i nigdy nie było zagrożone. Wszelkie przepychanki dotyczące innych eventów mają swój początek i koniec w przestrzeniach w, których Federacja nigdy nie przebywała. Do zobaczenia 3 czerwca.”

Zostaw ocenę
0
0