Lil Wayne Joe Rogan

Raper Lil Wayne: „Urobili Volka, najgorzej”. Joe Rogan: „Myślałem, że Volkanovski wygrał 3:2. O mój Boże.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2023

Po gali UFC 284 nie zabrakło komentarzy dotyczących werdyktu w walce Islama Makhacheva z Alexandrem Volkanovskim. Na temat sprawy wypowiedział się raper Lil Wayne, który jest wielkim fanem UFC. Głos zabrał także Joe Rogan, komentator organizacji, który nie pracuje przy galach odbywających się poza terenem USA.

Tradycyjnie jak to bywa w przypadku „bliskich” decyzji sędziowskich kiedy to jeden z zawodników wygrywa trzy rundy, a drugi dwie wiele osób widzi takie pojedynki ciut inaczej, a czasem o naszym spojrzeniu na przebieg walki wpływają także osobiste sympatie.

Oliwy do ognia dolał portal Verdict MMA, który specjalizuje się w analizowaniu przebiegów starć. Tak wyglądał werdykt pojedynku Makhachev vs. Volkanovski:

W sieci zawrzało, a opinię na temat wyniku wyraził między innymi sławny amerykański raper Lil Wayne, który jest jednym z wielkich fanów MMA.

„Urobili Volka, źle, najgorzej.” – napisał w sieci Wayne, później dodając jeszcze, że „to był ostatni raz kiedy ogląda galę UFC”. Oczywiście po chwili zaśmiał się i zaznaczył, że nie mógłby przegapić powrotu Jonesa, Conora, a także rewanżu Pereira vs. Adesanya i oczywiście będzie nadal się ekscytował galami UFC.

Ciekawą opinię na temat starcia miał Joe Rogan, który oglądał galę i komentował ją na łamach swojego kanału. Oto co zaraz po walce powiedział Rogan:

„O mój Boże, spójrzcie na Islama, on już wie. Zdaje sobie sprawę z tego, że przegrał walkę na 100%. Posłuchajmy decyzji. 48-47, o mój Boże, r mój Boże, ooo mój Boże. Byliśmy przekonani, nie wiem może kierowaliśmy się sympatią dla jednego z zawodników, muszę aż sprawdzić w sieci, bo ja widziałem ten pojedynek 3:2 dla Alexa Volkanovskiego. O mój Boże, ten werdykt ssie, posłuchajcie kibiców.”

Zostaw ocenę
0
0