ramzan jembiev vs el hadji ndiaye na ksw 93 w paryżu

Ramzan Jembiev na KSW 93 zmierzy się z byłym zawodnikiem Cage Warriors!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 marca 2024

Ramzan Jembiev na gali KSW 93 w Paryżu stanie przed kolejnym interesującym wyzwaniem. Nocny Wilk zmierzy się z El Hadjim Ndiaye, byłym zawodnikiem organizacji Cage Warriors.

Na gali KSW 93 w Paryżu dojdzie do starcia dwóch reprezentantów Francji. Ramzan Jembiev (5-2) tym razem dostał oponenta o identycznym poziomie doświadczenia. El Hadji Ndiaye (5-2) zadebiutuje w okrągłej klatce federacji KSW na gali, która odbędzie się 6 kwietnia w Adidas Arenie.

24-letni Ramzan Jembiev ma za sobą trzy walki w KSW. Debiutując w okrągłej klatce na gali KSW 79 w efektownym stylu znokautował Murilo Delfino. Nokaut został wybrany najlepszym skończeniem wieczoru. W drugiej walce stanął do rywalizacji z Fabianem Łuczakiem i poddał go w pierwszej rundzie walki. Ramzan ostatni raz zawalczył w styczniu tego roku i został pokonany przez Isai Ramosa. Przed tą przegraną Jembiev był na fali pięciu tryumfów z rzędu, z których cztery zdobył przed czasem.

El Hadji Ndiaye rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2018. Do tej pory stoczył siedem pojedynków, z których pięć wygrał. Pochodzący z Senegalu zawodników początkowo bił się we Francji, gdzie zdobył pierwsze trzy zwycięstwa. Potem zaczął rywalizować w Anglii i trafił pod skrzydła brytyjskiej organizacji Cage Warriors. Do tej pory stoczył tam trzy pojedynki. El Hadji Ndiaye ostatni raz walczył w lipcu zeszłego roku w Walii i dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments