ramzan jembiev doznał kontuzji barku i wypadł z ksw 94

Ramzan Jembiev doznał kontuzji barku i wypadł z KSW 93! Niepokonany zawodnik wchodzi na zastępstwo!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 marca 2024

Ramzan Jembiev nabawił się kontuzji barku i wypadł z karty walk gali XTB KSW 93 w Paryżu. Nowym rywalem El Hadjiego Ndiaye został niepokonany Mołdawianin Nicolae Bivol.

Podczas gali XTB KSW 93 dojdzie do starcia dwóch zawodników debiutujących w okrągłej klatce KSW. W pojedynku tym reprezentujący Francję El Hadji Ndiaye (5-2) zmierzy się z niepokonanym Nicolae Bivolem (3-0. Do pojedynku w umownym limicie wagowym do 72 kilogramów dojdzie 6 kwietnia w hali Adidas Arena w Paryżu. El Hadji Ndiayem miał początkowo zmierzyć się z Ramzanem Jembievem, ale ten musiał wycofać się z pojedynku z powodu kontuzji barku.

El Hadji Ndiaye rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2018. Do tej pory stoczył siedem pojedynków, z których pięć wygrał. Pochodzący z Senegalu zawodników początkowo bił się we Francji, gdzie zdobył pierwsze trzy zwycięstwa i wywalczył mistrzowski pas lokalnej organizacji L’Arène Des Sacres. Potem zaczął rywalizować w Anglii i trafił pod skrzydła brytyjskiej organizacji Cage Warriors. Do tej pory stoczył tam trzy pojedynki. El Hadji Ndiaye ostatni raz walczył w lipcu zeszłego roku w Walii i dopisał do swojego rekordu kolejną wygraną.

Nicolae Bivol zadebiutował w zawodowym MMA w zeszłym roku. W ciągu dwóch miesięcy stoczył dwa pojedynki i oba wygrał – jeden decyzją sędziów, a drugi przez nokaut. Do klatki powrócił w lutym tego roku i dopisał do swojego rekordu trzecie zwycięstwo, tym razem zdobyte przez poddanie. Pochodzący z Mołdawii fighter wszystkie zawodowe pojedynki wygrał pod banderą marki Hexagone MMA. Wcześniej Bivol rywalizował również na scenie amatorskiej, gdzie bił się między innymi dla organizacji 100% Fight.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments