Rafał jackiewicz gonił mnie cham z widłami zapierdalal jak neptun

Rafał Jackiewicz: „W latach 90-tych gonił mnie cham z widłami. Gość za mną zap*erdalał jak Neptun!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 października 2023

Rafał Jackiewicz udzielił długiego wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie sesji Q&A padło pytanie o dawne „akcje”. Jackiewicz opowiedział bardzo ciekawą historię podczas, której doszło do pogoni za pewnym mężczyzną. Niestety sytuacja szybko obróciła się na niekorzyść Jackiewicza!

Rafał Jackiewicz to doświadczony zawodnik, który przez wiele lat kariery startował w wielu formułach walki. Jackiewicz znany jest zarówno z walk bokserskich jak i z eventów freakowych. W przeszłości „Wojownik” stoczył także bój na gali federacji KSW.

W trakcie rozmowy z dziennikarzem portalu FanSportu Jackiewicz został poproszony o przytoczenie jakiejś historii z dawnych czasów. Oto co powiedział Jackiewicz.

„Kiedyś pojechaliśmy z bandą warszawską, bardzo mocną ekipą lat 90. Pojechaliśmy chyba na sześć czy osiem samochodów, bandziory warszawskie pierwsza liga. I sp*erdala jeden cham. Kto pobiegł za nim? No Rafcio. Biegnę za chamem, on wbija się do starej chaty drewnianej. Ja walę kopa w drzwi, noga wpada, wybiłem deskę, wpadł mi but.”

Jak się okazało historia miała niekorzystny zwrot akcji, który sprawił że to Jackiewicz znalazł się w nie lada tarapatach i musiał brać nogi za pas.

„Sięgam po niego, a cham z tyłu z widłami. Ja buta złapałem i chodu. Gość za mną zap*erdala jak Neptun. Wszyscy jak staliśmy tam 20 czy 30 chłopa, każdy z nas warszawskich bandziorów sp**rdala w samochód. Jeszcze Neptun odbił mojemu koledze w Seicento trójzęba na klapie.”

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments