Rafał Haratyk nowym zawodnikiem KSW

Rafał Haratyk nowym zawodnikiem KSW! Doświadczony Polak wzmocni kategorię półciężką!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 września 2023

Rafał Haratyk po wielu latach występów dla zagranicznych organizacji wreszcie trafi pod skrzydła federacji KSW. Zawodnik, który walczył w FEN, EFC, Babilonie oraz ACA teraz stanie przed szansą zadebiutowania w najlepszej europejskiej organizacji MMA.

Rafał Haratyk to doświadczony zawodnik, który ma na swoim koncie między innymi sześć walk w organizacji ACA. Haratyk zakończył przygodę z tą organizacją z bilansem 5-1 co wyraźnie pokazuje poziom prezentowany przez fightera.

Polak nie miał ostatnio szczęścia. Najpierw prowadził na punkty w pojedynku mistrzowskim z Abdouraguimovem na gali ARES FC 11 by ostatecznie przegrać w końcówce piątej rundy przez poddanie, a następnie zaliczył „rzekomą” wpadkę dopingową.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

KSW 86 kursy bukmacherskie zakład bez ryzyka

Rafał Haratyk nowym zawodnikiem KSW!

W próbkach pobranych z organizmu Polaka wykryto śladowe ilości ostaryny, która niestety często trafia do suplementów diety, które każdy z nas może zakupić w galerii handlowej czy przez internet.

W tamtym momencie sytuację opisał Artur Gwóźdź, manager zawodnika:

„W związku z doniesieniami w kierunku Rafała Haratyka, jakoby stosował doping w przygotowaniach do ostatniej walki informuję że sprawa jest w trakcie wyjaśniania. W jednej z próbek zostały wykryte ŚLADOWE ilości Ostaryny.”

Jeden z użytkowników szybko zadał pytanie jak to jest, że zawodnik Artnoxu zanotował wpadkę co Gwóźdź skomentował dodatkowym wpisem:

„Poprostu pech… chyba że oczekujesz odpowiedzi że wszyscy w Artnoxie łącznie ze mną są na dopingu. (sarkazm)”

Wracając do samego zawodnika, w związku z przedłużającym się zamieszaniem dwukrotnie odwołano jego walkę z Henrique Shiguemoto. W konsekwencji kontrakt Polaka z Ares FC zapewne wygasł dzięki czemu ten mógł związać się umową z KSW.

Haratyk ma walczyć w polskiej organizacji w kategorii półciężkiej. Zakontraktowanie fightera ogłoszono za pośrednictwem facebooka.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments