Rafael Fiziev przed walką z gamrotem

Rafael Fiziev przed walką z Mateuszem Gamrotem: „Całe życie uczę się powstrzymywać zapaśników…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 września 2023

Rafael Fiziev odpowiadał na pytania dziennikarzy w trakcie dnia medialnego przed galą UFC Vegas 79. Co „Ataman” sądzi na temat Mateusza Gamrota i czego spodziewa się po Polaku w trakcie walki? Zachęcamy do przeczytania wypowiedzi mocnego strikera.

Rafael Fiziev będzie rywalem Mateusza Gamrota na gali UFC Vegas 79. Doskonały striker zmierzy się z Polakiem, który słynie z dobrej gry na chwyty. Jak na to zestawienie nastawia się Fiziev? Czy „Ataman” oglądał wcześniejsze pojedynki „Gamera”?

Nim przejdziemy do wypowiedzi Fizieva zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie. Kto waszym zdaniem wygra walkę wieczoru sobotniej gali UFC?

Kto wygra walkę?

Loading ... Loading ...

Rafael Fiziev przed walką z Mateuszem Gamrotem

Oglądałem walkę z Turnerem, to była dobra walka jak na krótki okres przygotowawczy… Jego styl jest prosty. Zapasy. Ma niezłą stójkę, dobrze operuje rękoma, czasem nieźle kopnie. Ale mimo wszystko walczy bardzo prosto: sprowadza, kontroluje i tam robi brudną robotę. Nasze style są kompletnie inne i dlatego jest to dla mnie ciekawe. Całe życie uczę się powstrzymywać zapaśników, nie dać się obalić i utrzymać walkę w stójce.

Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Vegas 79! Darmowy stream online!

Zostaw ocenę
0
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments