Rafael Fiziev dopiął swego! „Ataman” stanie przed ogromnym wyzwaniem na UFC 286 w Londynie!

S
0
Opublikowano: 15 stycznia 2023

Karta walk londyńskiej gali UFC 286 zaczyna nabierać rumieńców! Znakomicie poinformowany dziennikarz ESPN, Brett Okamoto, przekazał wieści na temat kolejnej walki Rafaela Fizieva.

Reprezentujący Azerbejdżan „Ataman” szybko pozbierał się po falstarcie w debiucie dla największej organizacji MMA na świecie. Fiziev zaliczył w 2019 roku porażkę przez TKO w niespełna 90 sekund. Już pół roku później jednak totalnie zdominował Alexa White’a i zaczął kolejną serię bez porażki.

Na chwilę obecną wynosi ona aż 6, a Rafael kończył przed czasem między innymi Brada Riddella , Renato Moicano, czy w lipcu ubiegłego roku byłego mistrza wagi lekkiej, Rafaela dos Anjosa. Urodzony na terenie Kazachstanu fighter od dawna jednak domagał się kolejnego wielkiego wyzwania i wiele wskazuje na to, że… je otrzyma!

Jak podał Brett Okamoto z redakcji ESPN, pojedynek Rafael Fiziev vs. Justin Gaethje powinien być lada dzień ogłoszony. Co więcej starcie to odbędzie się w znakomitej porze dla polskich fanów. To zestawienie ma bowiem trafić do karty walk UFC 286, która będzie miała miejsce w Londynie.

Zostaw ocenę
0
0