rafael dos anjos podał powód dla którego przyjął walkę z gamrotem

Rafael Dos Anjos podał powód dla którego przyjął walkę z Mateuszem Gamrotem

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 11 stycznia 2024

Rafael Dos Anjos zmierzy się z Mateuszem Gamrotem na gali UFC 299. Wcześniej Brazylijczyk zarzekał się, że nie będzie już walczył w dywizji lekkiej.

Mateusz Gamrot i Rafael Dos Anjos stoczą bój 9 marca na gali UFC 299 w Miami. O dziwo mimo znacznie wyższej pozycji w rankingu bardziej zadowolonym z tego starcia wydaje się być Polak. Jakby tego było mało kibice zaczynali wytykać Brazylijczykowi, że ten otwarcie mówił, iż nie bardzo widzi szansę na swoje kolejne starty w dywizji do 70 kilogramów.

Jeden z fanów wytknął Rafaelowi Dos Anjosowi wypowiedź z kwietnia 2023 roku kiedy Brazylijczyk zarzekał się, że istnieją tylko dwie opcje, dla których ponownie zejdzie do kategorii lekkiej.

Brazylijczyk podał wtedy, że pierwszą opcją jest walka o pas mistrzowski z Islamem Makhachevem, natomiast drugą jest starcie z Conorem McGregorem.

Dos Anjos odniósł się do wpisu kibica, który zamieścił zrzut ekranu i dodał słowa: Lepiej na to odpowiedź.

Oto w jaki sposób skontrował tweet kibica były mistrz UFC:

– Ujmę to w ten sposób. Zarobię za tę walkę więcej niż ty przez całe swoje życie.

Wygląda zatem na to, że Brazylijczyk przyjął walkę z Polakiem wyłącznie przez pryzmat zarobienia dobrej wypłaty. 39-letni Dos Anjos może się jednak słono przeliczyć, gdyż wypłata na koncie to jedyne co może mu pozostać po starciu z utalentowanym zawodnikiem Czerwonego Smoka.

Zostaw ocenę
13
4
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
4 miesięcy temu

Będzie miał na rehabilitację.