pub conora poniósł straty miliony dolarów

Pub Conora McGregora w ciągu dwóch lat poniósł straty wysokości 2,4 miliona dolarów!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 listopada 2023

Wygląda na to, że nie każda inwestycja Conora McGregora musi być udana. Pub Black Forge Inn założony przez Irlandczyka poniósł w latach 2021-2022 straty wysokości 2,4 miliona dolarów.

W 2021 roku Conor McGregor otworzył w Dublinie ekskluzywny pub Black Forge Inn. Od tamtej pory wielu fanów MMA zdążyło się zaznajomić z tą nazwą, gdyż Irlandczyk chętnie wybiera się do lokalu oraz mocno promuje go w swoich mediach społecznościowych.

Jak donosi portal The Independent w przeciwieństwie do whiskey Proper Twelve, ta inwestycja Conora McGregora póki co przynosi wyłącznie straty. Założony przez „Notoriousa” pub stracił 1,8 miliona dolarów w 2021 roku i kolejne 600 tysięcy dolarów w 2022 roku. Oznacza to, że wedle finansowego raportu w ciągu dwóch lat lokal Black Forge Inn poniósł straty wysokości 2,4 miliona dolarów.

Początkowo na ujemne wyniki Black Forge Inn wpływ miała pandemia koronawirusa jednak teraz nie może być już o tym mowy. Zapewne w najbliższych miesiącach przekonamy się o tym czy McGregor podejmie decyzję o sprzedaży lokalu.

Na ten moment pojawiło się małe światełko w tunelu. Na lokal został zaciągnięty kredyt 5,3 miliona euro i aktualnie do spłaty pozostało 4,1 miliona euro. Oznacza to, że mimo względnie niekorzystnych wyników ostatecznie udało się spłacić bankowi, aż 1,2 miliona euro.

Planowany powrót Conora McGregora do organizacji UFC zapewne sprawi, że fani chętniej będą się stawiali w pubie. Kolejna walka może także przyciągnąć zagranicznych inwestorów, którzy zechcą wesprzeć finansowo projekt Irlandczyka.

Zostaw ocenę
0
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments