Przesadna pewność siebie? Ian Garry przed UFC 292: „To dla mnie ludzie wstają o 5 rano!”

S
0
Opublikowano: 17 sierpnia 2023

Za kilka dni odbędzie się UFC 292, na której dojdzie do dwóch walk mistrzowskich. Ian Garry uważa jednak, że większość świata zasiądzie przed ekranami, by podziwiać jego występ.

-> Graj i oglądaj UFC 292 całkowicie za darmo

Młody Irlandczyk pozostaje niepokonany nie tylko w UFC, lecz także w całej dotychczasowej karierze. „The Future” pnie się ku górze rankingu kategorii półśredniej, gdzie zajmuje obecnie 13. lokatę. Podczas eventu w Bostonie Ian Machado Garry zmierzy się z prawdziwym weteranem, Neilem Magnym.

Przed kilkoma dniami Irlandczyk stwierdził, że karta walk UFC 292 wzbudza zainteresowanie tylko i wyłącznie dzięki jego osobie. „The Future” uważa, że to on jest koniem pociągowym wydarzenia, o czym wspomniał też w rozmowie z dziennikarzami podczas dnia medialnego.

„Kto i po jaki ch…j wstaje o 5 nad ranem w Europie, czy w innym zakątku świata? By obejrzeć Sterlinga z O’Malleyem? Wstają dla mnie, mogę wam to obiecać. To dla mnie wstają tak wcześnie.”

„Oglądają to, interesują się, bo jestem wielką gwiazdą w Europie. Cała Irlandia mnie wspiera, a teraz i Brazylia. Cieszę się, że mogę wyjść i udowodnić, jaką gwiazdą jestem.”

UFC 292: Garry vs Magny – kursy bukmacherskie

Galę UFC 292: Sterling vs. O’Malley oraz walkę Garry vs Magny obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Za samą rejestrację dostaniecie darmowe 20 zł, a dodatkowe 10 zł do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady kolejno do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie całkowicie bez ryzyka! Jeśli typy okażą się trafne – wygrana trafia do was. W przypadku przegranej, Fortuna zwróci stawkę na konto gracza!

-> Zobacz UFC 292 za darmo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments