Przemysław Saleta o polskim kickboxingu byłem zszokowany ilością zawodników

Przemysław Saleta o polskim kickboxingu: „Byłem zszokowany ilością zawodników na Mistrzostwach Polski.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 października 2023

Przemysław Saleta był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie sesji Q&A Saleta odpowiadał na pytania kibiców. Zdobywca tytułów mistrza świata ISKA i WAKO w kickboxingu oraz mistrz bokserskich organizacji IBO i EBU został zapytany o to czy ogląda transmisje z gal MMA, kickboxingu lub boksu.

Przemysław Saleta jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników w polskim świecie sportów walki. Saleta walczył zarówno w kickboxingu jak i w boksie, a także w MMA na galach federacji KSW.

Przemysław Saleta pojawił się w studiu portalu FanSportu gdzie między innymi w trakcie sesji Q&A odpowiedział na pytania fanów. W pewnym momencie padło pytanie o to czy weteran sportów walki ogląda w telewizji transmisje z gal MMA, kickboxingu czy boksu. Oto co powiedział Saleta.

Przemysław Saleta o kickboxingu w Polsce:

„Byłem gościem na Mistrzostwach Polski w kickboxingu i byłem zszokowany ilością zawodników bo tam było już nie pamiętam 1000 czy 2000 zawodników w różnych kategoriach wagowych i w różnych formułach. Popularność tego sportu wśród trenujących jest ogromna, ale nie ma to niestety żadnego przełożenia na galę telewizyjną. Nie ma nikogo kto by zaczął organizować te gale na odpowiednim poziomie, też takim rozrywkowym bo niestety sprzedaje się nie tylko poziom sportowy, ale również obrazek.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments