Przemysław Saleta o galach freakowych degrengolada i patologia

Przemysław Saleta o galach freakowych: „Konferencje prasowe są straszne. Obrażanie, totalna degrengolada i patologia!” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 października 2023

Przemysław Saleta był gościem w studiu portalu FanSportu. Część wizyty doskonałego kickboksera i pięściarza została poświęcona na odpowiedzi na pytania fanów. W pewnym momencie padło pytanie o gale freakowe. Saleta przyznał, że konferencje prasowe przed tymi eventami to totalna degrengolada i patologia.

Przemysław Saleta, multimedalista turniejów w kickboxingu i były Mistrz Interkontynentalny w boksie był gościem w studiu FanSportu. Zawodnik udzielił długiego wywiadu, a także wziął udział w sesji Q&A podczas, której odpowiadał na pytania fanów.

W trakcie sesji pytań i odpowiedzi padło pytanie o starty uznanych sportowców z innych dyscyplin, którzy decydują się brać udział w wydarzeniach freakowych. Oto co na ten temat powiedział Saleta.

Przemysław Saleta o galach freakowych:

„W gruncie rzeczy te walki zostały przysłonięte przez konferencjami prasowymi, które są straszne. Obrażanie i tak dalej i tak dalej. To po prostu jest totalna degrengolada i patologia! Niestety mówię teraz jak stary dziad, ale myślę że to wszystko daje młodym ludziom więcej złego niż dobrego.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments